HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Go down

10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty 10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 1:29 am

MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Вто Дек 24, 2013 6:40 pm

19:42 mojs?
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Вто Дек 24, 2013 11:27 pm

Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:46 pm

Madridista opomena za napustanje na utakmica, sledniot pat ke imas kazna.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 10. коло MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот