HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. коло Ñike123 - pow3r

Go down

3. коло Ñike123 - pow3r Empty 3. коло Ñike123 - pow3r

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 4:13 pm

Ñike123 - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Ñike123 - pow3r Empty Re: 3. коло Ñike123 - pow3r

Пишување  naitoN on Пон Дек 16, 2013 11:34 pm

pisi koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Ñike123 - pow3r Empty Re: 3. коло Ñike123 - pow3r

Пишување  Nike123 on Чет Дек 19, 2013 8:30 pm

na fb kje se dogovorime za koga do 22 da ni e izigrana Very Happy
Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Ñike123 - pow3r Empty Ñike123 - pow3r

Пишување  naitoN on Пет Дек 20, 2013 4:16 pm

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Ñike123 - pow3r Empty Re: 3. коло Ñike123 - pow3r

Пишување  Nike123 on Пет Дек 20, 2013 5:26 pm

kako 2-9 koga kaj tebe se igrase utakmicata.
Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Ñike123 - pow3r Empty Re: 3. коло Ñike123 - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот