HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9. коло FoUR1 - MacDragon

Go down

9. коло FoUR1 - MacDragon Empty 9. коло FoUR1 - MacDragon

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:34 pm

FoUR1 - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. коло FoUR1 - MacDragon Empty Re: 9. коло FoUR1 - MacDragon

Пишување  FoUrStR1nGeR on Пон Дек 16, 2013 4:27 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

9. коло FoUR1 - MacDragon Empty Re: 9. коло FoUR1 - MacDragon

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 16, 2013 6:08 pm

dragon za champion
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

9. коло FoUR1 - MacDragon Empty Re: 9. коло FoUR1 - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот