HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa

Go down

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa Empty 7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:32 pm

xD celzi - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa Empty Re: 7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa

Пишување  celzi on Чет Дек 19, 2013 11:42 am

Koga mozes
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa Empty DWS

Пишување  MaDr1D1sTa on Саб Дек 21, 2013 11:42 am

Koga sakas ?
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa Empty 114

Пишување  MaDr1D1sTa on Вто Дек 24, 2013 10:00 am

11-4 za mene
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa Empty Re: 7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa

Пишување  celzi on Сре Дек 25, 2013 6:05 pm

MaDr1D1sTa напиша:11-4 za mene
Tolku bese go prifakjam rezlutatot
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa Empty Re: 7. коло xD celzi - MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот