HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. коло Dyniackor - MacDragon

Go down

 5. коло Dyniackor - MacDragon Empty 5. коло Dyniackor - MacDragon

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:27 pm

Dyniackor - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло Dyniackor - MacDragon Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Нед Дек 08, 2013 11:27 pm

koa? Very Happy 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло Dyniackor - MacDragon Empty Re: 5. коло Dyniackor - MacDragon

Пишување  Dyniackor on Сре Дек 11, 2013 3:55 pm

Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло Dyniackor - MacDragon Empty Re: 5. коло Dyniackor - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот