HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. коло Ozil - xD celzi

Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:25 pm

Ozil - xD celzi

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty Re: 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  celzi on Пон Дек 09, 2013 8:44 am

Koga mozes?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty Re: 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  Ozil on Сре Дек 11, 2013 6:50 pm

xD celzi напиша:Koga mozes?
posle 15h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty Re: 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  celzi on Чет Дек 12, 2013 9:04 am

Ozil напиша:
xD celzi напиша:Koga mozes?
posle 15h
vecer okolu 8 ili 9
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty Re: 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  Ozil on Чет Дек 12, 2013 3:14 pm

moze 8
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty Re: 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  Ozil on Чет Дек 12, 2013 5:32 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Ozil - xD celzi Empty Re: 4. коло Ozil - xD celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот