HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. коло xD celzi - MacDragon

Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:46 pm

xD celzi - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  celzi on Пон Дек 02, 2013 1:27 pm

KOga mozes?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Дек 02, 2013 4:14 pm

denes ne... zafaten sum cel den.. ke vidam dali so tino ke izigraam... najarno utre :3
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  celzi on Пон Дек 02, 2013 6:02 pm

MacedoniaDragon напиша:denes ne... zafaten sum cel den.. ke vidam dali so tino ke izigraam... najarno utre :3
MOze utre samo pisi koe vreme
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Дек 02, 2013 6:14 pm

utre bilo kuga pred 20:00
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  celzi on Вто Дек 03, 2013 12:05 pm

MacedoniaDragon напиша:utre bilo kuga pred 20:00
Denes vo 18:00 ili 19:00?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 03, 2013 1:17 pm

moze u 18 :3
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  celzi on Вто Дек 03, 2013 2:47 pm

MacedoniaDragon напиша:moze u 18 :3
MOze
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 03, 2013 5:11 pm

Dragon 6-3 celzi

xD
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  Hax Macedonia on Вто Дек 03, 2013 11:09 pm

MacedoniaDragon напиша:Dragon 6-3 celzi

xD
Снимка?
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  celzi on Сре Дек 04, 2013 10:04 am

Hax Macedonia напиша:
MacedoniaDragon напиша:Dragon 6-3 celzi

xD
Снимка?
Go prifakjam rezlutatot iako nema snimka tolku bese
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  Ozil on Сре Дек 04, 2013 11:57 pm

Zapisano
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. коло xD celzi - MacDragon Empty Re: 3. коло xD celzi - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот