HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Група "TV Новинар"

Go down

Група "TV Новинар" Empty Група "TV Новинар"

Пишување  Ozil on Вто Фед 12, 2013 5:16 pm

Оваа група ја сочинуваат членови кои ќе ги водат преносите од натпреварите и сите новинарски и ТВ функции.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот