HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

bitch Pls vs Ultimate Haxball

Go down

bitch Pls vs Ultimate Haxball Empty bitch Pls vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Саб Јан 19, 2013 8:59 pm
1)Резултат: / (бидејќи не изиграа двете екипи тие ќе го делат 9тото место)
2)Голови: /
3)Асистенции: /
4)Снимка: /
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот