HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Game Masters vs HaxMix GAME 2

Go down

Game Masters vs HaxMix GAME 2 Empty Game Masters vs HaxMix GAME 2

Пишување  Haxer on Пет Јан 18, 2013 1:16 pm
1)Резултат: 3:0
2)Голови: FederFufna(2),Dare Z(1)
3)Асистенции: Dare Z(1),FederFufna(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/4c4a49972c
http://www.haxballtube.com/watch/0c2126a9bd
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот