HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

HaxMix vs Fantastic 4 GAME 2

Go down

HaxMix vs Fantastic 4 GAME 2  Empty HaxMix vs Fantastic 4 GAME 2

Пишување  Haxer on Сре Јан 16, 2013 1:43 pm
1)Резултат: 1:1 (не се доигра,победа за HaxMix поради дисквалификацијата на Fantastic 4)
2)Голови: Tello(1),Smurf(1)
3)Асистенции: /
4)Снимка: http://haxtube.com/watch/aa38821756
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот