HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Team Fantastico vs Defenders GAME 1

Go down

Team Fantastico vs Defenders GAME 1 Empty Team Fantastico vs Defenders GAME 1

Пишување  Haxer on Пон Јан 14, 2013 11:24 pm1)Резултат: 4:1
2)Голови: Fourstringer(2),El Mino(2),Pique(1)
3)Асистенции: Fourstringer (1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/543f726268
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот