HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Macedonian Knights vs bitch Pls

Go down

Macedonian Knights vs bitch Pls  Empty Macedonian Knights vs bitch Pls

Пишување  Haxer on Пон Јан 14, 2013 11:14 pm1)Резултат: 3:1
2)Голови: Kikce(2),Winner(1),A.Samuel(1)
3)Асистенции: Kikce(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/0cfd4f66ce
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот