HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

etha koga si sloboden da igrame by Tedi

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

etha koga si sloboden da igrame by Tedi

Пишување  Tedi on Пет Aвг 31, 2012 4:51 pm

moze utre vo 12:00 ili 11:00
avatar
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 18
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

Re: etha koga si sloboden da igrame by Tedi

Пишување  Ethanol on Саб Сеп 01, 2012 11:35 am

Пак не се научи наслов на топик каов што треба да напишеш. Божеее...
Иначе ајде вечер 12 етха соба за 4ца ќе имам направено.
avatar
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 19
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот