HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

8 kolo Nitro Petel-RaFaeL

Go down

8 kolo Nitro Petel-RaFaeL Empty 8 kolo Nitro Petel-RaFaeL

Пишување  Nitro Petel on Нед Aвг 26, 2012 10:43 pm

2-1 za najakiot vo svetot!!!
http://haxballtube.com/watch/93ada98f26

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот