HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

8. kolo NenormaleN - Özil

Go down

8. kolo NenormaleN - Özil   Empty 8. kolo NenormaleN - Özil

Пишување  Ozil on Нед Aвг 26, 2012 2:43 pm

posle 4-2 ili kolku bese u vtoro poluvreme
sluzbeno ja dava, mozat da potvrdat i ethanol i nitro petel

znaci ne trazam kazna tuku prifakam 3-0 za mene
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот