HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5.коло Момче Македонче - Етанол

Go down

5.коло Момче Македонче - Етанол Empty 5.коло Момче Македонче - Етанол

Пишување  Ethanol on Вто Aвг 21, 2012 1:08 am

МакедонецМКД кажи когај мојш да изиграме баце. По можност од задутре па натака.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот