HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло NenormaleN - RaFaeL

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

2. коло NenormaleN - RaFaeL

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 2:58 pm

Како што гледам утакмицата не е одиграна и морам да ставам термин за одигрување!
Терминот ќе биде вечерва во 20 часот.

Напомена:
- ако едниот играч се појави добива слузбено 3-0 за него
- ако двата играчи се појават, одиграјте ја утакмицата
- ако и двајцата не се појавите, следува резултат 0-0

* Како доказ дека сте биле тука, сликајте!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот