HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Petarda MakedonecMKD

Go down

Petarda MakedonecMKD Empty Petarda MakedonecMKD

Пишување  Petarda on Нед Aвг 19, 2012 11:32 pm

1-0 u prodozenie go pobediv sea sum 1/4 finale be
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот