HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs raul

Go down

celzi vs raul Empty celzi vs raul

Пишување  celzi on Нед Aвг 19, 2012 5:17 pm

raul koga mozes??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs raul Empty celzi vs raul

Пишување  celzi on Пон Aвг 20, 2012 2:54 pm

mozes li vecer kon 23:00?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs raul Empty celzi vs raul kup

Пишување  celzi on Вто Aвг 21, 2012 1:56 pm

vecer vo 22: 00 mozes li?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs raul Empty Re: celzi vs raul

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот