HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Rafael-Falcon

Go down

Rafael-Falcon Empty Rafael-Falcon

Пишување  Falcon on Нед Aвг 19, 2012 3:05 pm

Rafael-Falcon
Koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Rafael-Falcon Empty Re: Rafael-Falcon

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 3:03 pm

Rafael планираш да одиграш?
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот