HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Pobeda protiv acesingle

Go down

Pobeda protiv acesingle Empty Pobeda protiv acesingle

Пишување  Haxer on Пет Aвг 17, 2012 5:33 pm

HaxerMKD vs acesingle 6:1

http://haxballtube.com/watch/1634b5210f како шо можете да видите нејќе нешо видеово не знам што е работата..
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот