HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2.коло Ethanol - pow3r

Go down

2.коло Ethanol - pow3r Empty 2.коло Ethanol - pow3r

Пишување  Ethanol on Сре Aвг 15, 2012 3:33 pm

Ајде кога можеш пиши тука сум цел ден.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2.коло Ethanol - pow3r Empty Re: 2.коло Ethanol - pow3r

Пишување  naitoN on Чет Aвг 16, 2012 9:56 pm

Ethanol напиша:Ајде кога можеш пиши тука сум цел ден.
utre vo 22h, mozes?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

2.коло Ethanol - pow3r Empty Re: 2.коло Ethanol - pow3r

Пишување  Ethanol on Пет Aвг 17, 2012 4:00 pm

Денес во 22 мислам дека ќе можам, можда и порано/покасно, најди ме или по соби или тука на четот.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2.коло Ethanol - pow3r Empty Re: 2.коло Ethanol - pow3r

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 3:07 pm

Како што гледам утакмицата не е одиграна и морам да ставам термин за одигрување!
Терминот ќе биде вечерва во 20 часот.

Напомена:
- ако едниот играч се појави добива слузбено 3-0 за него
- ако двата играчи се појават, одиграјте ја утакмицата
- ако и двајцата не се појавите, следува резултат 0-0

* Како доказ дека сте биле тука, сликајте!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

2.коло Ethanol - pow3r Empty Re: 2.коло Ethanol - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот