HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Kenny M on Вто Aвг 14, 2012 10:13 pm

koga mozes
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Kenny M on Чет Aвг 16, 2012 2:53 pm

mozis vecerva posle 23h?
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Kenny M on Пет Aвг 17, 2012 1:05 pm

Deneska cel den sum sloboden pisi koga mozis da igras.
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Kenny M on Нед Aвг 19, 2012 1:07 pm

Cel den deneska sum sloboden i ako slucajno se uklucis pisi koga si sloboden da igrame
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Makedonec-MKD on Нед Aвг 19, 2012 4:51 pm

odgovara na polnok?
Makedonec-MKD
Makedonec-MKD

Број на мислења : 16
Репутација : 7
Join date : 2012-01-05
Age : 23
Локација : Skopje

https://www.facebook.com/ilijevskiantonio

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Kenny M on Нед Aвг 19, 2012 6:35 pm

da Very Happy
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Kenny M on Нед Aвг 19, 2012 10:47 pm

Kajsi be Makedonec na polnok i te nema nikade Very Happy
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD Empty Re: 3 kolo Kenny M vs Makedonec-MKD

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот