HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Група "Лига организатори"

3 posters

Go down

Група "Лига организатори"  Empty Група "Лига организатори"

Пишување  Hax Macedonia Саб Aвг 11, 2012 8:42 am

Оваа група ја сочинуваат членови кои ќе ги водат МКД лигите, сите информации за нив, ќе ги добиете тука
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

https://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Група "Лига организатори"  Empty Re: Група "Лига организатори"

Пишување  Ozil Чет Фед 07, 2013 12:42 am

Kon ovaa grupa ni se pridruzuvat HaxerMKD i Nick... se nadevam deka uspesno ke ja vodat ligata 3v3 i ke nema nekoi problemi. Im posakuvam dobrodojde vo grupata Organizatori i se najdobro!!
So sreka momci!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Група "Лига организатори"  Empty ...

Пишување  Falcon Чет Фед 07, 2013 7:11 am

So lesno Smile(:
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 25
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Група "Лига организатори"  Empty Re: Група "Лига организатори"

Пишување  Hax Macedonia Нед Дек 01, 2013 5:17 am

Во групата моментално не членува никој, доколку ќе имаме потреба ќе објавиме Cool 
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

https://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Група "Лига организатори"  Empty Re: Група "Лига организатори"

Пишување  Ozil Нед Фед 16, 2014 7:59 pm

Nitro Petel od ovaj moment e organizator momentalno vo 1vs1 ligata!

Kako eden od najstarite clenovi i najiskusni na forumot so ces mu ja davam novata funkcija i se nadevam na dobara sorabotka i nogu pari Very Happy

Zarabotkata ke ja deleme na 2 dela:

91% za mene
9% za nego  Sex 
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Група "Лига организатори"  Empty Re: Група "Лига организатори"

Пишување  Ozil Нед Мај 25, 2014 1:38 am

Nov clen vo grupata Organizatori za 2vs2 ligata, a toa e xD celzi!!
Dobrodojde!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Група "Лига организатори"  Empty Re: Група "Лига организатори"

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот