HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

3 posters

Go down

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?  Empty Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Пишување  Don. Пон Сеп 08, 2014 9:08 pm

Позз. дечки. Малку ме знајте, 3 години играм (со подолги паузи) и сега се регистрирав. Се надевам на добра забава и соработка Smile
Don.
Don.

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2014-09-08
Локација : Охрид.

Вратете се на почетокот Go down

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?  Empty Re: Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Пишување  Ozil Вто Фед 24, 2015 2:53 pm

Zdravo i na tebe, forumo poveke vreme ne e u funkcija... razlog slaba aktivnost da igracite... ke se nadevame ako se vrneme so novi idei i novi ligi, kupovi. Mozno e pravo da vi kazam Smile
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?  Empty Hola

Пишување  NicKeRoT Пон Мар 02, 2015 8:08 pm

Andjeloooooooooooooooooooo sto imaaaaa? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
NicKeRoT

Број на мислења : 25
Репутација : 0
Join date : 2011-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?  Empty Re: Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот