HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaka22 vs Keisuke. H

2 posters

Go down

Kaka22 vs Keisuke. H Empty Kaka22 vs Keisuke. H

Пишување  Ozil Нед Aвг 31, 2014 10:53 pm

Имате рок да одиграте до Среда!
Победникот влегува во Прва лига!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Kaka22 vs Keisuke. H Empty Re: Kaka22 vs Keisuke. H

Пишување  Keisuke Honda Нед Сеп 07, 2014 11:55 pm

Koga?

- ako vazi uste ova..
Keisuke Honda
Keisuke Honda

Број на мислења : 9
Репутација : 0
Join date : 2014-05-12

Вратете се на почетокот Go down

Kaka22 vs Keisuke. H Empty Re: Kaka22 vs Keisuke. H

Пишување  Ozil Пон Сеп 08, 2014 5:57 pm

Keisuke Honda напиша:Koga?

- ako vazi uste ova..
e rano vi tekna da se dogovarate... nisto ne biva od ligata nema zaenteresiranost
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Kaka22 vs Keisuke. H Empty Re: Kaka22 vs Keisuke. H

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот