HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Se Prijavuvam za vo liga

Go down

Se Prijavuvam za vo liga Empty Se Prijavuvam za vo liga

Пишување  Ñero24 on Вто Aвг 26, 2014 4:54 pm

Ñero
Ñero24
Ñero24

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2014-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Se Prijavuvam za vo liga Empty Re: Se Prijavuvam za vo liga

Пишување  Ozil on Саб Aвг 30, 2014 11:34 pm

stavi nick i link od SH
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот