HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava za vo liga

Go down

Prijava za vo liga Empty Prijava za vo liga

Пишување  celzi Пон Aвг 25, 2014 5:02 pm

Se prijavuvam za vo liga
Nick: celzi
SH: http://forum.haxball.iz.rs/profile.php?u=2307
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 24
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот