HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavljam se

Go down

Predstavljam se Empty Predstavljam se

Пишување  Luizdihno on Вто Јан 07, 2014 7:15 pm

Cao
Ja sam Luizdihno sigurno me vas dosta poznajete sa SH-a
Nadam se zabavi i lijepom druzenju Very Happy
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Predstavljam se Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Јан 07, 2014 7:19 pm

srecno brate Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

Predstavljam se Empty Re: Predstavljam se

Пишување  Ozil on Сре Јан 15, 2014 1:20 am

pozz
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Predstavljam se Empty Re: Predstavljam se

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот