HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstava :D

3 posters

Go down

Predstava :D Empty Predstava :D

Пишување  Nitro Petel Чет Фед 14, 2013 4:51 pm

Jas sum Nitro Petel i 1v1 ligata e moja Very Happy
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

Predstava :D Empty Re: Predstava :D

Пишување  Ozil Вто Мар 05, 2013 2:06 pm

pozz petle ligata tesko ke bide tvoja crven
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Predstava :D Empty Re: Predstava :D

Пишување  @Dikiz Пон Мај 26, 2014 7:42 pm

Znachii nema pojak od DIKIZO
@Dikiz
@Dikiz

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2014-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Predstava :D Empty Re: Predstava :D

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот