HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bitch Pls vs Ultimate Haxball

Go down

bitch Pls vs Ultimate Haxball Empty bitch Pls vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Саб Јан 19, 2013 8:59 pm
1)Резултат: / (бидејќи не изиграа двете екипи тие ќе го делат 9тото место)
2)Голови: /
3)Асистенции: /
4)Снимка: /
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот