HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Fantastico vs FC Vardar GAME 2

Go down

Team Fantastico vs FC Vardar GAME 2 Empty Team Fantastico vs FC Vardar GAME 2

Пишување  Haxer on Пет Јан 18, 2013 1:04 pm
1)Резултат: 2:3
2)Голови: Fourstringer(2),El Mino1(1),Javier(1),HR(Avtogol)
3)Асистенции: El Mino1(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/1c09b79fe0
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот