HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Fantastico vs FC Vardar GAME 1

Go down

Team Fantastico vs FC Vardar GAME 1 Empty Team Fantastico vs FC Vardar GAME 1

Пишување  Haxer on Чет Јан 17, 2013 8:17 am
1)Резултат: 0:4
2)Голови: Javier(3),ElMino1(1)
3)Асистенции:Javier(1),ElMino(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/7cf14ccd4c
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот