HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonian Knights vs MBallerz

Go down

Macedonian Knights vs MBallerz Empty Macedonian Knights vs MBallerz

Пишување  Haxer on Сре Јан 16, 2013 1:45 pm
1)Резултат: (Победа за Macedonian Knights поради дисквалификацијата на MBallerz)
2)Голови: /
3)Асистенции: /
4)Снимка: /
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот