HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FC Vardar vs Frozen GAME 1

Go down

FC Vardar vs Frozen GAME 1 Empty FC Vardar vs Frozen GAME 1

Пишување  Haxer on Пон Јан 14, 2013 11:32 pm
1)Резултат: 6:0
2)Голови: Javier(4),El Mino1(2)
3)Асистенции: ElMino1(2)
4)Снимка: http://haxballtube.com/watch/551112a74e
http://haxballtube.com/watch/c5fe45d6c4
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот