HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

MBallerz vs FC Vardar

Go down

MBallerz vs FC Vardar Empty MBallerz vs FC Vardar

Пишување  Haxer on Саб Јан 12, 2013 11:12 pm
1)Резултат: 2:0 (не се доигра)
2)Голови: XMen(2)
3)Асистенции: /
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/3b7154b79b
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот