HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonian Knights vs Game Masters

Go down

Macedonian Knights vs Game Masters Empty Macedonian Knights vs Game Masters

Пишување  Haxer on Саб Јан 12, 2013 10:47 pm
1)Резултат: 0:7
2)Голови: Nemon (5),Dare Z(2)
3)Асистенции: Dare Z(3),Mae(2)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/b20f66919a
http://www.haxballtube.com/watch/b8cfe15bf6
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот