HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantastic 4 vs MBallerz

Go down

Fantastic 4 vs MBallerz Empty Fantastic 4 vs MBallerz

Пишување  Haxer on Пет Јан 11, 2013 10:44 pm1)Резултат: 4:3
2)Голови: Tello(2),Edgar(1),Kenny M(2),Stress(1)
3)Асистенции:Metin(1),Stress(1),Kenny M(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/e9a0cf081c
http://www.haxballtube.com/watch/c9652e6152
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот