HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonian Knights vs Fantastic 4

Go down

Macedonian Knights vs Fantastic 4 Empty Macedonian Knights vs Fantastic 4

Пишување  Haxer on Чет Јан 10, 2013 6:20 pm
1)Резултат: 2:4
2)Голови: Suhi(1),Winner(1),Metin(2),Tello(1),Suhi(Avtogol)
3)Асистенции:Kikce(1),Tello(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/e2b8543ad2
http://www.haxballtube.com/watch/bcc187597f
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот