HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MBallerz vs Game Masters

Go down

MBallerz vs Game Masters Empty MBallerz vs Game Masters

Пишување  Haxer on Сре Јан 09, 2013 10:49 pm
1)Резултат: 1:6
2)Голови: Dare Z(2),Mae(2),Nemon(2),Dare Z(Avtogol)
3)Асистенции:Dare Z(2),Nemon(2)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/30b55d2320
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот