HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonian Knights vs Defenders

Go down

Macedonian Knights vs Defenders Empty Macedonian Knights vs Defenders

Пишување  Haxer on Сре Јан 09, 2013 6:23 pm
1)Резултат: 2:3
2)Голови:Kikce(1),Suhi(1),Pique(2),Oscar(1)
3)Асистенции:Kikce(1),Power(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/5f08b85b5a
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот