HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantastic 4 vs FC Vardar

Go down

Fantastic 4 vs FC Vardar Empty Fantastic 4 vs FC Vardar

Пишување  Haxer on Вто Јан 08, 2013 6:57 pm


1)Резултат: 1:1
2)Голови: Тело(1),Ел Нино(1)
3)Aсистенции:/
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/2ce93c1086
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот