HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonian Knights vs MBallerz

Go down

Macedonian Knights vs MBallerz Empty Macedonian Knights vs MBallerz

Пишување  Haxer on Пон Јан 07, 2013 6:29 pm1)Резултат: 2:2
2)Голови:Сухи(1),Леуго(1),Вива(1),Иксмен(1)
3)Асистенции:Кикче(1),Иксмен(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/2f3272bb09
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот