HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FC Vardar vs Defenders

Go down

FC Vardar vs Defenders Empty FC Vardar vs Defenders

Пишување  Haxer on Пон Јан 07, 2013 4:16 pm1)Резултат: 4:0
2)Голови: Ник(4)
3)Асистенции: Eл Нино(1),ЕлМино1(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/adb9d94dbd
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот