HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs NenormaleN

Go down

celzi vs NenormaleN Empty celzi vs NenormaleN

Пишување  celzi on Вто Aвг 14, 2012 9:56 pm

koga mozes???
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs NenormaleN Empty celzi vs NenormaleN

Пишување  celzi on Сре Aвг 15, 2012 2:36 pm

vecer okolu 23:00 mozes li?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот