HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs Nitro Petel

Go down

celzi vs Nitro Petel Empty celzi vs Nitro Petel

Пишување  celzi on Вто Aвг 14, 2012 9:55 pm

koga mozes???
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs Nitro Petel Empty Re: celzi vs Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Вто Aвг 14, 2012 10:08 pm

sega

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs Nitro Petel Empty lsadjkaskdjaksdjsa

Пишување  celzi on Вто Aвг 14, 2012 10:11 pm

zal mi e ama nemozam sega !!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs Nitro Petel Empty celzi vs Nitro Petel

Пишување  celzi on Вто Aвг 14, 2012 10:12 pm

bidejki nemozam da go kontroliram topceto od noviot browser!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs Nitro Petel Empty celzi vs Nitro Petel

Пишување  celzi on Сре Aвг 15, 2012 2:38 pm

vecer okolu 23:30 mozes li?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs Nitro Petel Empty Re: celzi vs Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Сре Aвг 15, 2012 2:49 pm

sega mozam

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs Nitro Petel Empty Re: celzi vs Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот