HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. kolo Özil - NenormaleN

Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty 1. kolo Özil - NenormaleN

Пишување  Ozil on Вто Aвг 14, 2012 9:51 pm

koga mozes?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty Re: 1. kolo Özil - NenormaleN

Пишување  Ozil on Чет Aвг 16, 2012 4:47 pm

deneska mozam do 20h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty ajde koa sakas

Пишување  NenormaleN17 on Пет Aвг 17, 2012 10:55 am

ajde
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty Re: 1. kolo Özil - NenormaleN

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 3:00 pm

Како што гледам утакмицата не е одиграна и морам да ставам термин за одигрување!
Терминот ќе биде вечерва во 18 часот.

Напомена:
- ако едниот играч се појави добива слузбено 3-0 за него
- ако двата играчи се појават, одиграјте ја утакмицата
- ако и двајцата не се појавите, следува резултат 0-0

* Како доказ дека сте биле тука, сликајте!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty Re: 1. kolo Özil - NenormaleN

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот