HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Група "Модератори"

Go down

Група "Модератори"   Empty Група "Модератори"

Пишување  Hax Macedonia on Саб Aвг 11, 2012 8:41 am

Ова е група за модератори, сите известувања за нив ќе бидат постирани во оваа тема...
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот