HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Група "Администратори"

Go down

Група "Администратори" Empty Група "Администратори"

Пишување  Hax Macedonia on Саб Aвг 11, 2012 8:41 am

Ова е место за админите на форумот. Сите информации за нив ќе ги добивате тука...
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Група "Администратори" Empty Re: Група "Администратори"

Пишување  Ozil on Сре Фед 06, 2013 1:41 am

HaxerMKD poradi negova odluka resi da ne napusti, mu se zablagodaruvam sto so ethanol zavrsija dobar turnir 3vs3 dodeka bev u vojska i mu se zablagodaruvam za vlozeniot trud za 2v2 koja za zal ne uspea.
Se na se bese dobro za nas i za nego iskustvo plus, se najdobro ponatamu i se gledame vo druga prilika a moze i u ista:)
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот